Woźny łącznika z włókna szklanego/kaseta do czyszczenia Конектора włókien optycznych, 500 razy woźny kasety/ skrzynia czyszczenia włókien optycznych

Woźny łącznika z włókna szklanego/kaseta do czyszczenia Конектора włókien optycznych, 500 razy woźny kasety/ skrzynia czyszczenia włókien optycznych

SKU: s135

Stan: : Nowy produkt

zł51.62

Woźny łącznika z włókna szklanego/kaseta do czyszczenia Конектора włókien optycznych, 500 razy woźny kasety/ skrzynia czyszczenia włókien optycznych

Atrybuty Produktu

Limited jest przeznaczony do skutecznego czyszczenia wszystkich światłowodowych złączy z dostępnym końcówką, w tym złącza MTP, MT-RJ i MTP.Kaseta będzie działać jak na kształtki ze złączami, jak i zbliżeniowych złączach i jest jedyną czyszczącej kasetą, która będzie oczyszczać złącza szpilkowe MT-RJ i MTP.Z trzech wyraźnie zaznaczonymi strefami kształtki ze złączami złączy MT-RJ, kształtki ze złączami złączy MTP i bezstykowych złączy biegacz luzu między dwustronnymi za czyszczącej pas pozwala czyszczącej pas zmieścić się między pinami złącza.Instrukcje dotyczące czyszczenia, stale obserwowane na kasecie, kompaktowy rozmiar i jednorazowa konstrukcja sprawiają, że jest to świetny środek czyszczący rozwiązaniem.

Specyfikacja

Zaprojektowany w taki sposób, aby operatorzy mogli konsekwentnie osiągać wysoką jakość czyszczenia bez alkoholu lub innych rozpuszczalników

Taśma czyszcząca jest wymiennymi i opłacalne

Jedna czyszczący taśma może być wykorzystana do ponad 500 serwetek

Mają doskonałe właściwości antystatyczne, aby uniknąć ponownego dołączenia pyłu do końcówki po oczyszczeniu

Dane techniczne

Rozmiar dłoni i lekki

Prosty i bezpieczny w użyciu, czy to w inżynierii lab, na linii produkcyjnej lub w warunkach polowych

Korzystanie z

500 umywalki na nową cewkę do czyszczenia taśmy

Безворсовая antystatyczna taśma do czyszczenia tkaniny z mikrofibry

Oczyszcza szeroki zakres złączy UPC i APC, takich jak SC, FC, ST, LC, MU, E2000 i wiele więcej

Tagi: skrzynia włókna aston x, волоконная skrzynia st 19, skrzynki duże włóknistych, włókno skrzyni kz, światłowodowa skrzynka zaciskowa, skrzynia zarządzania włóknami, skrzynia z włókna węglowego smok, skrzynia tkaniny, włókna węglowego, skrzynia zamki włókna węgla, Skrzynia włókna 6 rdzeni.

  • marka: Vijay
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

33 W magazynie

Pokrewne produkty

Optyczny Медиаконвертер HTB-1100-pierwszego wieku-A/B 25km 10/100 Mb / s RJ45 Single single Mode fiber TX RX SC 1550nm-TX-1550nm-RX

Optyczny Медиаконвертер HTB-1100-pierwszego wieku-A/B 25km 10/100 Mb / s RJ45 Single single Mode fiber TX RX SC 1550nm-TX-1550nm-RX

Witamy w SeeMe Technology Co., LTD zniżki dla sprzedaży hurtowej?Jeszcze numery części?Notowanie dla BOM?Aby uzyskać więcej informacji, proszę nie wahaj się skontaktować się ze sprzedawcą SeeMe wszystkie nasze produkty zapewniają gwarancję jakości na jeden rok. Opis konwerter włókna gigabit serii netLINK może przekształcić optyczno - elektryczne sygnały w lokalnych sieciach pomiędzy interfejsem

zł56.18

50-tych, 60-tych, 80-tych latach włókna spawarka do spawania poprzez topienie specjalnego pręta

50-tych, 60-tych, 80-tych latach włókna spawarka do spawania poprzez topienie specjalnego pręta

Zdjęcie produktu: Ten specjalnego trzonek pasuje do następującego modelu spawarki: 50S 60S 80S powyżej modelu spawarki użytkownicy nie zamawiają, aby nie kupić nieprawidłowo!Korzystanie uwagi: staraj się używać i przechowywać spawarka w suchym i wentylowanym pomieszczeniu.

zł39.71

Langzhi 1*32 Catv Glasvezel Plc Splitter Pigtail Single Mode Met Sc/apc Connector Voor Ftth 1x32 ODN Box Module

Langzhi 1*32 Catv Glasvezel Plc Splitter Pigtail Single Mode Met Sc/apc Connector Voor Ftth 1x32 ODN Box Module

Beschrijving Splitter PLC 1*32 prestaties specificaties Typ 1*32 werkende Golflengte (nm) 1260 ~ 1650 Верли wkładki (db) typische 10 Maximun (Klasa P/S) 10.5/10.7 uniformiteit (dB) typische 0.5 Максимун 0.8 terugkeer Verlies (dB) (klasa P/S) 55/50 PDL (dB) typische 0.15 Максимун 0.3 directiviteit
zł155.81

zł124.64

16 portów GPON OLT karta interfejsu GPFD C+ HUAWEI OLT MA5680T MA5683T MA5608T

16 portów GPON OLT karta interfejsu GPFD C+ HUAWEI OLT MA5680T MA5683T MA5608T

16 portów GPON OLT karta interfejsu GPFD C+ HUAWEI OLT MA5680T MA5683T MA5608T Opis GPFD w pełni wyposażony w moduł 16 C+, stanowi 16-portową frontonu opłatą OLT GPON i śmiertelnie urządzenie ONT dla osiągnięcia serwisowego dostępu GPON. Moduł sterowania, aby zakończyć одноплатной pobierania oprogramowania, zarządzania operacyjnego, zarządzania i innych funkcji.Moduł wymiany

zł5 241.26

Z włókien liternictwo kobieta MPO-LC Uniboot OM4 8 rdzeni GoodFtth 1-15m 2 szt./lot

Z włókien liternictwo kobieta MPO-LC Uniboot OM4 8 rdzeni GoodFtth 1-15m 2 szt./lot

Z włókien liternictwo Female MPO-LC Uniboot OM4 8 rdzeni GoodFtth 1-15m 2 szt./lot

zł194.56